Apple готує не тільки iPhone 9, але і iPhone 9 Plus

«Бюджетні» смартфони в класичному дизайні, але з сучасною потужною начинкою.

Чуток про розробку iPhone 9, який іноді називають iPhone SE 2, було вже чимало, а от про можливий вихід iPhone 9 Plus інформація з’явилася вперше. Згадка цього пристрою було помічено в коді системи iOS 14, пише сайт 9to5mac.

Судячи з усього, ця новинка прийде на зміну моделі iPhone 8 Plus і поповнить число «бюджетних» смартфонів Apple. Як і iPhone 9, Plus-версія повинна отримати класичний корпус, екран з значними рамками і сканер відбитків Touch ID на фронтальній панелі. Відрізнятися від «дев’ятки» вона може не тільки збільшеним дисплеєм, але і подвійний основною камерою.

Процесор в цих смартфонів буде один і той же — A13 Bionic, який використовується в iPhone 11 і iPhone 11 Pro. Також згадується, що iPhone 9 і iPhone 9 Plus будуть підтримувати Apple Pay і зможуть сканувати позначки NFC у фоновому режимі, як iPhone XR, iPhone XS і iPhone 11.

Разом з цими смартфонами Apple повинна представити нові планшети iPad Pro. У коді iOS 14 виявлено відразу чотири модифікації, які, ймовірно, відповідають моделям з екранами 11 і 12,9 дюйма з Wi-Fi і LTE. Презентація цих та інших новинок компанії, за чутками, була запланована на 31 березня, проте з-за пандемії коронавіруса її перенесли.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *