Apple додасть в Siri підтримку російської мови

Довгоочікувана новина для російськомовних користувачів «яблучної» продукції. Apple опублікувала на своєму сайті вакансію для пошуку «мовних інженерів Siri», які будуть займатися збільшенням кількості підтримуваних мов для мобільного голосового помічника. Серед них є і російська мова.

В описі вимог до вакансії, Apple вказує на вільне володіння «арабської, бразильського португальського, данської, італійської, норвезької, шведської, тайської, турецької і російської мов». Відзначимо, що жоден з вищевказаних мов на даний момент не підтримується Siri.

Крім того, від шукачів чекають хороших навичок програмування, які допоможуть в розпізнаванні мови і створення більш «природного» мови спілкування Siri. Судячи з усього, вже в найближчому майбутньому ми зможемо говорити з Siri на своєму рідному «велике і могутнє» російською мовою.

Нагадаємо, що Siri була анонсована разом з iPhone 4S в 2011 році і тоді підтримувала досить обмежений набір мов. Зараз цей список розширився, проте в ньому досі немає російської мови. Також, за цей час Siri стала більш функціональною і просунутої, нові можливості голосової помічник отримає і в iOS 8.

via AppleInsider & MacRumors

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *