Apple добре повеселилася над своїми фанатами

Сталося! Кілька годин тому стало відомо, що ж такого грандіозного у зв’язку з iTunes збиралася запропонувати Apple своїм користувачам. Варто зазначити, їх спіткало розчарування. День, який народ ніколи не забуде, як стверджувалося на сайті компанії, не став нічим незвичайним. Просто в iTunes з сьогоднішнього дня поширюються пісні The Beatles.

Apple добре повеселилася над своїми фанатами

На спеціальній сторінці Beatles on iTunes фанати знаменитої ліверпульської четвірки отримали можливість придбати абсолютно весь репертуар групи, міні-відеоролики про кожного з студійних альбомів, фотографії і навіть фільм про виступ The Beatles в концертному залі Washington Coliseum в столиці США під назвою «Live at the Washington Coliseum, 1964». Весь комплект буде коштувати $149.

Щоб надати своїм користувачам таку можливість – отримати абсолютно всю інформацію про групу та її запису – Apple уклала такий договір з компанією звукозапису EMI, якій належить відповідна франшиза на поширення культурної спадщини The Beatles. Про умови і деталі операції поки нічого невідомо.

Напевно новий контент, та настільки популярний, буде непогано продаватися в iTunes. Однак залишилося враження, що Apple все ж таки переборщила з попередньою промо-акцією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *