Apple єдина продемонструвала зростання на європейському ринку ПК

Apple єдина продемонструвала зростання на європейському ринку ПК

Невтомні аналітики продовжують оцінювати роботу ринків ПК як в США, так і по всьому світу. На цей раз справа дійшла досліджень в Європі. За даними Electronista, і тут, на Європейському континенті Apple перевершила конкурентів. Про це повідомила аналітична компанія Gartner.

Як показують результати оцінки ринку персональних комп’ютерів, як настільних, так і планшетних, такі популярні виробники як HP, Asus, Dell і Acer зазнали у другому кварталі 2011 року поразку перед «яблучною» компанією в Європі. Так, при більш масштабні постачання і переважаючих частки ринку, вони все поступилися компанії з Купертіно в зростанні. У порівнянні з 2010 роком всі показники Apple по Європі збільшилися на 0,5%, в той час як показники по конкуруючим фірмам відмічені знаком «мінус», після якого йдуть чималі цифри.

Природно, ситуація пояснюється значною мірою зростанням популярності планшетних комп’ютерів. З тим, що в Штатах спостерігається подібна ситуація, і саме iPad звинувачують у скороченні частки ринку інших виробників ПК, не дивно, що популярність нетбуків і найпростіших ноутбуків від Asus, Acer і інших компаній знизилася донезмоги. Користувачі, тверезо оцінюючи можливості і функціональність, найчастіше воліють їм планшети.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *