Apple анонсувала свою віртуальну карту з кешбеком

Максимальний захист і ніяких комісій.

Корпорація Apple повідомила про запуск віртуальних карт Apple Card. Їх можна використовувати через додаток Wallet, отримуючи кешбэк за будь-які покупки.

В інтерфейсі можна перевірити свій баланс, як і в звичайній карті. За допомогою програми Wallet карта підкаже користувачеві, на що він витрачає гроші за допомогою наочного графіка. Третім особам ці дані передаватися не будуть.

Apple анонсувала свою віртуальну карту з кешбеком

З реалізацією проекту Apple допоміг американський банк Goldman Sachs. Всі транзакції будуть проходити через MasterCard. Сама Apple жодних комісій і зборів стягувати не буде.

Apple анонсувала свою віртуальну карту з кешбеком

В карті є кешбэк. В звичайних магазинах користувачеві будуть повертати 2% від вартості покупки кожен день, а в магазинах Apple — 3%.

Крім того, Apple випустить і фізичну версію своєї карти без CVC, розпису та дати випуску. Вона виготовляється з титану і призначається для тих країн, де не працює Apple Pay. При її використанні кешбэк складе 1%.

Apple анонсувала свою віртуальну карту з кешбеком

Всі карти будуть надійно захищені. До кожної прив’язаний унікальний 16-значний код. Він видається по одному на пристрій і відображається лише після авторизації в додатку по Face ID Touch ID.

Apple обіцяє, що сервіс буде запущений по всьому світу. Однак спочатку їм доведеться домовитися з банками. Коли Apple Card прийде в Росію, поки невідомо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *