AppChooser — наводимо порядок у меню «Поділитися» на Android

Якщо ви витрачаєте на пошук потрібного додатку у меню «Поділитися», то це додаток створено для вас.

Універсальне меню «Поділитися» Android — чудово. Але воно може дуже швидко замусориться. Додаток AppChooser дозволяє вам налаштувати і почистити меню Поділитися, як вашій душі завгодно.

Після установки програми, в наступний раз, як ви клікніть на іконці Поділитися, вам буде запропоновано вибрати з 2 варіантів: AppChooser або система. Вибирайте AppChooser. Ви отримаєте практично такий же список. Тільки ви зможете вибрати порядок сортування: алфавітний, за частотою використання та історії. Ви також можете натиснути будь-яке з додатків в списку, щоб назавжди приховати його. Ви навіть можете поділитися з декількома додатками, натиснувши стрілку в правому верхньому куті.

Зверніть увагу, що деякі програми мають своє власне меню “Поділитися”, окреме від системи. Але ви зможете вибрати AppChooser із списку пропонованих системою, і вже там використовувати більш зручний список.

В цілому, AppChooser дуже і дуже проста у використанні і є відмінною заміною меню “Поділитися” (яке стоїть за умовчанням) у тих випадках, коли воно виходить з-під контролю.

Додаток більше не підтримується (та і не потребує воно в цьому). Але якщо це когось турбує, то аналогом може послужити Andmade Share з майже таким же функціоналом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *