“Анжеліки – маркізи ангелів” виповнилося 80 років: як виглядає актриса зараз

Красою Мішель Мерсьє надихалися відомі режисери та модельєри. В юності актриса відрізнялася не тільки миловидним личком, але і витонченою фігуркою. Через деякий час на її обличчі з’явилися зморшки, а тіло втратило колишню форму. Але незважаючи на це, складно повірити, що актриса розміняла восьмий десяток років.

Еволюція Мішель Мерсьє

Не багато знають, що справжнє ім’я актриси – Жослін Мерсьє. Свій творчий шлях вона починала як оперна співачка. І саме цей досвід дозволив Мішель потрапити у фільм “У мене було 7 дівчат”. Потім вона знялася ще у парі відомих картин: “Стріляйте в піаніста” і “Старійшина Фершо”.

Але найбільш значущою роллю її життя стала Анжеліка. Цей персонаж зробив з неї справжній секс-символ шістдесятих. Їй вдалося показати світу розкішну і самовіддану жінку, готову на будь-які випробування заради свого коханого чоловіка. З 1964 по 1968 рік вона грала Анжеліку і підкорювала глядачів своїм талантом.

Зараз Мішель Марсьє вже вісімдесят років. Її краса, як хороше вино, набула нового забарвлення.

Мішель є прикладом для наслідування і еталоном краси для багатьох жінок. Також вона зуміла показати мільйонам представницям прекрасної статі, що природне старіння може бути красивим без пластичних операцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *