AnyFetch — розширення для Chrome, що об’єднує інформацію з різних сервісів

AnyFetch — це єдине місце в Chrome для інформації з різних сервісів: Dropbox, Evernote, Gmail і десятки інших. Розширення являє собою розумну панель, здатну передбачати ту інформацію, яка стане вам у пригоді.

Думаю, ви не раз чули про те, що інформації стало дуже багато. Добре це чи погано, але з кожним днем її обсяг зростає з величезною швидкістю. Тому з’являється так багато сервісів-агрегаторів, здатних об’єднати все найважливіше та подати вам таким чином, щоб ви витратили мінімум часу.

AnyFetch — це розширення для Chrome, який додає в браузер спеціальну панель. На ній відображаються повідомлення від різних сервісів. AnyFetch згодом навчається визначати, що вам потрібно показувати, а що ні.

Одна з ключових особливостей сервісу — можливість показувати вам інформацію про співрозмовника. Приміром, якщо вам прийшов лист від співробітника, ви можете відкрити AnyFetch і побачити файли, якими він поділився у Dropbox, або вашу майбутню зустріч у календарі.

AnyFetch — розширення для Chrome, що об’єднує інформацію з різних сервісів

Список підтримуваних сервісів великий. Є звичні Google Drive, Gmail, Evernote, Dropbox і Google Calendar. Є і більш специфічні робочі інструменти: SalesForce і Trello.

AnyFetch — розширення для Chrome, що об’єднує інформацію з різних сервісів

Поки AnyFetch доступний у версії для Chrome, але розробник розширення збирається випустити аналогічний додаток для Android.

UPD: зареєструватися в сервісі тепер можна лише з допомогою інвайту.

Завантажити в chromewebstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *