Антон Мартинов з «Універу» сильно схуд: Стаса Ярушина складно впізнати (фото)

Сьогодні актор Стас Ярушин виглядає зовсім не так, як Антон Мартинов з улюбленого серіалу «Універ». Він зізнається, що тривалий час уперто не хотів помічати зайвих кілограмів на своєму тілі, але враз все змінилося. У результаті повернення в спорт і наполегливих тренувань Ярушин скинув 15 кг, що серйозно позначилося на його зовнішньому вигляді – тепер улюбленця публіки на вулиці насилу впізнають навіть самі зраджені прихильниці.

Фото нового Стаса Ярушина

Антон Мартинов з «Універу» зізнається, що йому дуже соромно за свій зовнішній вигляд, яким він «радував» глядачів ще кілька років тому. У своєму профілі в «Инстаграме» він зазначив, що за 35-й рік життя йому довелося пережити велике розчарування в собі і власної зовнішності, що спонукало його до рішучих дій.

Риби схожі на Обі Вана: які герої “Зоряних воєн” уособлюють кожен зодіак
Всі вважали, що Світлана Журова зустрічається з принцем: як було насправді
Здорова їжа і прогулянки: як тримати себе у формі, поки спортзали закриті

Ярушин також запевняє, що він буде неймовірно радий, якщо його результат роботи над собою стане мотивацією для інших людей, що мають проблему зайвої ваги. Актор запевняє, що кожній людині потрібно вміти вчасно зупинитися руйнувати себе і почати займатися тим, що принесе користь тілу і здоров’ю.

Стас Ярушин зізнався, що свого результату він досяг завдяки регулярним наполегливим тренуванням і правильному харчуванню. В даний час при зростанні 1,8 м він важить 78 кг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *