Антикризове управління домашнім господарством

Криза вже навколо нас. Хтось втратив надію отримати іпотеку, а інший — свої гроші. Але вести себе можна по-різному, і краще — по-розумному.

Наприклад, господиня може і відмовитися від покупки ваг і зберегти гроші, якщо буде «зважувати» борошно або інший сипкий продукт на око: знаючи кількість продукту завжди можна розподілити його по плоскій поверхні і методом половинного ділення визначити скільки треба відсипати.

Інший рада лайф-хакерів — беріть їжу з собою можна розвинути: якщо ви любите компот, а часу на приготування їжі немає, просто насипте сухофрукти в термос і залийте окропом — до обіду смачний і свіжий компот буде готовий.

А якщо вам довелося возитися з різко пахнуть рідинами на зразок скипидару або ацетону, то позбавитися від запаху від рук можна помивши руки в теплій воді з розчиненою в ній гірчиці.

В кухонну прихватку можна вшити невеликий магніт, після цього, як ви розумієте, вона може бути завжди під рукою: плита, холодильник та інші металеві поверхні до ваших послуг.

Ну а якщо ви зберетеся продати вже непотрібні вам книги, то наступна порада для вас: масляні пляму можна прибрати присипавши його товченим крейдою і пропрасувавши це місце праскою через аркуш чистого паперу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *