Antenna — зручна програма для прослуховування онлайн радіо

Неймовірно, але зовсім недавно (за історичними мірками), щоб послухати «західне» радіо, нашим умільцям доводилося боротися з чекистскими глушилками і конструювати спеціальні антени, здатні прийняти сигнал навіть з-за океану. Сьогодні будь-яка радіостанція доступна в інтернеті, однак гарна антена для їх прослуховування може все-таки стати в нагоді. Мова йде про спеціальну програму під назвою Antenna.

Antenna — зручна програма для прослуховування онлайн радіо

Antenna — це Adobe AIR додаток, призначений для пошуку, прослуховування і запису онлайнових радіостанцій. Після установки і запуску програми перед нами з’являється зручний інтерфейс з вбудованою картою і плеєром. Цією картою дуже зручно користуватися, якщо ви хочете послухати радіостанцію з певного міста. Крім цього, ви можете скористатися каталогом радіостанцій для сортування потоків по країнам, жанрами, популярності, бітрейту.

Antenna — зручна програма для прослуховування онлайн радіо

Як видно з скріншоту, на сьогоднішній день програмі відомо про існування більш 9000 радіостанцій. Більш ніж достатньо, щоб знайти собі розвагу до смаку. Якщо яка-небудь передача сподобалася настільки, що ви її вирішили записати, то це можна зробити одним натисканням на кнопку з білим кружечком в плеєрі.

Antenna працює в операційних системах Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і вимагає для запуску наявність Adobe AIR.

Antenna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *