Анонс iPhone 5 відбудеться 4 жовтня

Анонс iPhone 5 відбудеться 4 жовтня

AllThingsD повідомляє, що довгоочікуваний реліз iPhone 5 відбудеться 4 жовтня.

Цілком можливо, що Apple може змінити плани щодо дати проведення презентації пристрою, проте джерела повідомляють, що саме 4 жовтня було обрано компанією для демонстрації iPhone 5. Джерело додав, що в планах Apple зробити можливим для покупців придбати пристрій вже через кілька тижнів після презентації.

 

Згідно з повідомленням, новий CEO компанії Тім Кук повинен зіграти велику роль у демонстрації нового продукту, щоб утвердитися в якості нового лідера компанії, хоча майже напевно відомо, що презентація буде здійснюватися за участю і інших керуючих компанією. Одним з найбільш обговорюваних питань є можливість присутності Стіва Джобса на демонстрації iPhone 5. Швидше за все рішення про його присутність на заході буде прийнято, виходячи зі стану його здоров’я на момент презентації.

Зовсім недавно MacRumors відзначили, що, крім iPhone 5, очікуються незначні оновлення в лінійці продуктів iPod. Як правило, Apple заздалегідь повідомляє про своїх презентаціях, тому варто чекати офіційного повідомлення про дату проведення заходу приблизно за тиждень до запланованого терміну.

Джим Далрімпл, оглядач сайту Loopinsight, підтвердив простим “так” ймовірність проведення презентації iPhone 5 саме 4 жовтня.

[MacRumors]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *