Анна Хилькевич розповіла Дмитру Шепелєву про пластичної операції

Не так давно Анна Хилькевич, у якої є дві прекрасні доньки, стала учасницею нової програми «Мамки», яку веде Дмитро Шепелєв. Зірка відповіла на багато що цікавлять людей питання. Ще вона відкрила свій секрет. Актриса з «Універу» зізналась, що робила пластичну операцію.

Зміни

Багато хто вже давно помітили, що Ганна вносила зміни у свою зовнішність. І на це були причини. Актриса дійсно користувалася послугами пластичних хірургів по збільшенню грудей. Зараз при дуже стрункої фігури зірки її бюст виглядає апетитніше.

Також Анна Хилькевич виконала нарощування вій та вибрала підходящий колір волосся. Зараз її все влаштовує у своєму зовнішньому вигляді, тому вона не бажає більше робити зміни. За словами зірки, вона прагне зберегти те, що є.

Але при цьому Хилькевич, ймовірно, не дуже схвально ставиться до надмірної пластиці і ботокса, оскільки через 10 років вона бажає мати зморшки на обличчі.

У розмові актриса згадала, що найсексуальніший чоловік для неї – це її чоловік Артур. А на місце найсексуальнішого чоловіка-білоруса поставила свого батька. І коли актриса помітила розчарування Шепелєва, батьківщиною якого є Білорусь, Хилькевич віднесла до сексуальних і його.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *