ANA Takeoff — iOS-додаток для тих, хто боїться літати

ANA Takeoff — це дуже цікаве і незвичайне додаток. З допомогою розслаблюючій невигадливої ігри воно допоможе побороти страх літати на літаку. За додатком стоїть великий науковий бекграунд і безліч досліджень.

Я знаю багато людей, які бояться літати. У більшості випадків вони використовують один і той же засіб боротьби зі страхом — алкоголь. Але якщо ви не хочете напиватися кожен раз, коли ви сідаєте в літак, то спробуйте додаток ANA Takeoff. Це перший додаток, що допомагає перебороти страх польоту, принцип роботи якого науково обґрунтований.

Концепція програми полягає в тому, що ви граєте в спеціальну гру, яка покликана розслабити вас і відвернути вашу увагу від зльоту.

ANA Takeoff — iOS-додаток для тих, хто боїться літати ANA Takeoff — iOS-додаток для тих, хто боїться літати

Суть гри дуже проста: потрібно управляти кулькою, наводячи його на об’єкти і уникаючи перешкод. З кожним пройденим етапом ігрове поле збільшується, трохи ускладнюючи завдання.

Одна з ключових особливостей Takeoff — розслабляючий 3D-звук, тому грати краще в навушниках.

ANA Takeoff — iOS-додаток для тих, хто боїться літати ANA Takeoff — iOS-додаток для тих, хто боїться літати

Розробники на кожному кроці згадують про дослідження і великому науковому бекграунді програми. На жаль, перевірити його в справі мені ще не вдалося, тому, якщо вам незабаром доведеться подорож на літаку, спробуйте скористатися Takeoff і розкажіть про свої враження!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *