Amazon представила нову версію бюджетної моделі Kindle — і вона крута

Оновлений рідер початкового рівня від Amazon став краще і отримав новий колір, але при цьому зберіг колишню ціну — 80 доларів.

Щорічний цикл оновлення вже не один рік обходив саму бюджетну модель. В останній раз вона оновлювалася ще в 2014-му, але в цьому році компанія не розчарувала прихильників.

Новий Kindle зберіг колишній форм-фактор, але став на 11% легше і на 16% тонше минулої моделі. Зараз його габарити складають 160 × 115 мм при товщині 9,1 мм і вазі 161 р. Бічні грані читалки стали більш закругленими, а корпус отримав білий колір.

Amazon представила нову версію бюджетної моделі Kindle — і вона крута

Зміни торкнулися і начинки пристрою. Kindle зберіг сенсорний дисплей E-Ink Pearl без підсвітки, з діагоналлю 6 дюймів і щільністю пікселів 167 ppi, але отримав удвічі більше оперативної пам’яті (512 МБ) для більш швидкого відгуку. Крім того, в новому рідері з’явилися підтримка Bluetooth-навушників і функція перетворення тексту в мову. Об’єм накопичувача залишився колишнім — 4 ГБ.

Amazon представила нову версію бюджетної моделі Kindle — і вона крута

Читалка обзавелася функцією нотаток на полях, які можна редагувати і синхронізувати з іншими пристроями, а також оновленим домашнім екраном.

Новий Kindle надійде в продаж 7 липня за ціною 80 і 100 доларів за версії з рекламою і без реклами відповідно. Попередні замовлення Amazon приймає вже зараз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *