Алла Пугачова привітала Раймонда Паулса хітом, виконаним її дітьми (відео)

Раймонду Паулсу – 84 роки. Всенародний улюбленець, автор багатьох пісень, приймає привітання не тільки від шанувальників свого таланту, але і від відомих артистів. Іменинника, який зазначив святкову дату початку січня, привітала і Примадонна. Алла Пугачова, як завжди, була оригінальною і придумала для автора своїх хітів незвичайний спосіб привітання.

Оригінальне привітання

Вся справа в тому, що співачка привітала Раймонда Паулса через одну із соціальних мереж. Вона виклала відео, де головні герої – її діти, співають в караоке пісню, написану маестро. Ліза і Гаррі виконують шлягер, який приніс величезну популярність Пугачової – «Мільйон червоних троянд».

Головний заспівувач в цій композиції – Ліза, дівчинка, пританцьовуючи, намагається підбадьорити публіку, запрошуючи заспівати цю пісню всім разом. Фінальну фразу пісні діти співають разом. На відеоролику видно, що сама Алла Пугачова перебуває на задньому плані і вона дуже задоволена тим, що роблять її діти. Феєричний виступ завершує повітряний поцілунок для Раймонда Паулса.

Користувачі Мережі прийшли в невимовний захват від такого виконання всім відомої пісні. Відео швидко обросла коментарями, де дуже багато схвальних відгуків про талант юних вокалістів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *