Alienware показала Concept UFO — ігровий ПК у форматі Nintendo Switch

Windows 10 і джойконы в одному пристрої.

На виставці CES 2020, яка зараз проходить в Лас-Вегасі, компанія Alienware представила щось несподіване: Concept UFO, портативний ігровий ПК, явно натхненний Nintendo Switch. Пристрій навіть має схожі знімні бічні частини з клавішами і джойстиками, які можна поєднати в повноцінний контролер.

Alienware показала Concept UFO — ігровий ПК у форматі Nintendo Switch

Alienware не розкриває характеристики пристрою і підкреслює, що це всього лише прототип. Тим не менше, закордонні журналісти відзначають, що це одне з самих опрацьованих концепт-пристроїв на виставці. Поки немає ні слова про те, коли подібний девайс може надійти в продаж, скільки це буде коштувати і які ігри на ньому вдасться запустити, але в цьому відео можна помітити плашки Mortal Kombat 11, World War Z і інших досить вимогливих ігор:

Демонстраційний зразок працює на Windows 10, важить приблизно 900 м (для порівняння, Switch з двома джойконами важить близько 400 г) і оснащений 8-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1200p. Контролери підключаються до нього за допомогою магнітних смуг. Порти USB-C можна використовувати в тому числі для підключення клавіатури і миші.

Alienware показала Concept UFO — ігровий ПК у форматі Nintendo Switch

А що ви думаєте про подібному погляді на майбутнє ПК-геймінгу? Поділіться думкою в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *