Актриса Марія Кожевнікова розповіла, яка роль для неї найбажаніша

Не так давно кіноактриса Кожевнікова Маша, яка проторувала і творчий, і політичний шлях, розповіла про роль своєї мрії. Напередодні новорічних свят і власне Різдва існує звичай загадувати найдивовижніші і нездійсненні бажання — люди вірять в це час у різні чудеса. Маша не стала винятком з цього правила і зізналася, що її заповітне бажання про кіно. А саме дівчина мріє про ролі у кінострічці минулого століття під назвою “Чародії”.

Мрія або реальність

Так, на різдвяних канікулах Кожевнікова за традицією дивиться кінокартину Бромберга «Чародії» разом зі своєю родиною. Комедійна стрічка була знята в далекому 1982 році.

Саме цю комедію Марія назвала самої унікальною і бажаною для неї. Артистка зізналася, що була б дуже рада отримати роль у стрічці, якщо цей добрий фільм коли-небудь перезнімуть. І не обов’язково головну.

Маша впевнена — її роботу у цьому випадку зможуть оцінити її діти. Оскільки картину актриса дивиться завжди з ними.

Кожевнікова заявила, що, роблячи вибір між новими стрічками і старими фільмами, віддає перевагу другому варіанту. Адже саме кіно минулих років, за її особистого досвіду, є по-справжньому добрим, без домішки насильства і жорстокості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *