Adobe випустила повноцінний Photoshop для iPad. На черзі Illustrator

Повноцінна робота з шарами і PSD прямо на екрані планшета.

Adobe офіційно представила Photoshop для iPadOS. Додаток підтримує обидва покоління стилусів Apple Pencil і повністю адаптованим під сенсорні екрани. На відміну від безкоштовного Photoshop Express, це дійсно повноцінна заміна настільного фотошопу: нарешті з’явилася підтримка шарів, кистей та інструментів редагування зображення.

Adobe випустила повноцінний Photoshop для iPad. На черзі Illustrator

Ось повний список сумісних пристроїв:

  • оригінальний iPad Pro;
  • iPad Pro (12,9 дюйма);
  • iPad Pro (10,5 дюйма);
  • iPad Pro (9.7 дюйма);
  • iPad 5;
  • iPad mini 4;
  • iPad Air 2.

Підписка коштує 9,99 доларів в місяць. При цьому ви також отримуєте 20 ГБ в хмарі для синхронізації файлів і доступ до всіх шрифтів Creative Cloud. Також доступний безкоштовний пробний період на 30 днів. Для цього додатка вам знадобиться акаунт Creative Cloud — його можна зробити безкоштовно, при цьому ви отримаєте 2 ГБ місця в хмарі.

Завантажити QR-Code

Adobe Photoshop
Розробник: Adobe Inc.
Ціна: Безкоштовно

Adobe також підтвердила, що в 2020 році на iPad прийде повноцінний Illustrator. Як і у випадку з Photoshop, цей редактор отримає зміни в дизайні, щоб їм було зручніше користуватися на планшеті. Крім того, ви зможете сфотографувати свій скетч на папері, і програма допоможе перевести його в векторне зображення.

Adobe випустила повноцінний Photoshop для iPad. На черзі Illustrator

Поки що Illustrator перебуває на стадії закритого бета-тестування. Ви можете підписатися на оновлення, щоб не пропустити запуск публічної бети та інформацію про точну дату релізу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *