Adobe Lightroom для Android — даром!

Один з кращих фоторедакторів для мобільних пристроїв став абсолютно безкоштовним. Качайте і встановлюйте!

Lightroom сьогодні знайома, мабуть, всім, хто займається фотографією. Версія для настільних комп’ютерів вже практично перетворилася на сталий назва будь-якого пакета для обробки фото. Android-версія програми призначена для роботи на мобільному пристрої: вона перехоплює знімки безпосередньо з камери смартфона або планшета у форматі DNG (формат-контейнер для camera RAW-файлів). Таким чином можна домогтися максимальної якості знімків.

У жовтні Adobe скасувала необхідність купувати підписку Creative Cloud для Lightroom на iOS. Тепер це зміна торкнулося і користувачів Android. Нова версія Adobe Lightroom 1.4 для операційної системи від Google може використовуватися абсолютно безкоштовно.

Раніше доводилося зв’язуватися з придбанням ліцензії Desktop Software для використання повної функціональності і доступу до локальних ресурсів Adobe. Тепер користувачі програми повністю вільні від будь-яких зобов’язань перед компанією. Платна підписка буде потрібно тільки для використання хмари і синхронізації фотографій між мобільним пристроєм та комп’ютером.

Для роботи Lightroom необхідна реєстрація на сайті Adobe обліковий запис Adobe ID. Користувачеві дається ознайомчий період для тестування сервісів, після закінчення якого працездатним залишиться тільки Lightroom.

Завантажити QR-Code

Adobe Lightroom – Фоторедактор
Розробник: Adobe
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *