Адам з «Академії пана Ляпки» не став актором. Що він робить і як виглядає

Фільм «Академія пана Ляпки» – справжня класика і ікона польського кінематографа 1980-х років. Важко знайти людину, який не бачив і не чув про адаптацію книги Яна Бжехвы.

Також всі поголовно відчували симпатію до головного героя. Як сьогодні виглядає актор, який зіграв Адама Нескладушку, і чим він займається? Відразу скажемо, що він не став актором. Він більше ніколи не з’явився на екранах і назавжди залишився зіркою дітей. Але тим не менш весь світ чув про його заслуги.

Що сьогодні робить Адам?

Славек Вронка відмовився від зйомок і присвятив себе науці. У 1992 році він розпочав навчання у Варшавському технологічному університеті. Через Десять років він став доктором наук у галузі фізики.

Він був керівником групи, яка створила перший у Польщі детектор для сканування промислових об’єктів. Сьогодні Вронке, який навчався у видатного польського професора, 48 років, він доктор наук і винахідник.

Людина, пов’язаний з Національним центром ядерних досліджень, є видатним розумом, який завдяки своїй роботі сприяє розвитку науки, медицини і промисловості.

Ті, хто дивився фільм «Академія пана Ляпки», пам’ятають Славека Вронку як гарного стрункого білявого хлопчика з довгим волоссям і великими очима.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *