А ви б купили топовий смартфон c діагоналлю 4 дюйми?

На минулому вчора весняної презентації Apple представила кілька нових пристроїв, але найбільшу увагу привернув iPhone SE. Розробники вирішили наділити його дуже потужною начинкою і зовсім невеликим екраном. А що з цього приводу думають наші читачі?

Рішення компанії Apple випустити смартфон, що володіє залізом самих сучасних флагманів, в корпусі моделі дворічної давності викликало неоднозначну реакцію. З одного боку, всі останні роки смартфони розвивалися виключно в одному напрямку — у бік збільшення діагоналі екранів. Але, з іншого боку, багато говорять про те, що цей процес не може бути нескінченним і рано чи пізно почнеться відкат назад. Тим більше не можна ігнорувати думку компанії, яка свого часу створила ринок розумних телефонів і досі є потужним гравцем на ньому.

Думки користувачів з приводу нового смартфона теж розділилися. Одні вважають, що маркетологи Apple чуйно помітили намечающиеся тенденції і зробили геніальний хід, за допомогою якого зможуть суттєво підвищити продажі. Інші як і раніше впевнені, що майбутнє саме за великими екранами і iPhone SE зазнає невдачі.

У зв’язку з цим нам стало цікаво ваша думка. Пропонуємо взяти участь в опитуванні і висловитися в коментарях.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *