«А ми чомусь не в курсі?»: Максим Траньков здивувався словами Авербуха про гонорари артистів в льодових шоу

Напевно, на теренах Росії та й всього Співдружності не знайдеться людини, яка б хоч раз не дивився льодове шоу, постановником якого є відомий у минулому фігурист, а нині хореограф Ілля Авербух.

Його проекти радують глядачів протягом багатьох років. Одним з головних учасників постановок є олімпійський чемпіон у чоловічій “одиночці” фігурного катання Олексій Ягудін, а також його дружина, не менш прославлений фігуристка, Тетяна Тотьмяніна. Та й інші виступаючі не менш відомі майстри коньков.

Ціна питання

За твердженням Іллі Авербуха, за свою участь в постановках кожен фігурист заробляє 150-200 тисяч рублів за один виступ. На що Максим Траньков, олімпійський чемпіон, що теж бере участь у шоу, щиро здивувався і навіть іронічно написав у “Фейсбуці”: “А чому ми не в курсі?”

Авербух у свою чергу стверджує, що у його льодових шоу не завжди були аншлаги, як зараз. Але і в ті часи, коли постановки виходили неокупаемимі, він робив усе, щоб заплатити ті суми, які обіцяв беруть участь у них фігуристам.

Зокрема, одного разу йому довелося продати свій автомобіль, а також неодноразово брати кредити. Збитки сягали 100 тисяч доларів, але гонорари учасники шоу отримували в повному обсязі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *