🔥а Команда запускає Burning Hut — нове видання для жінок

Ми довго чекали, готувалися і тримали в секреті, і ось воно! Сьогодні стартує наш новий проект, в якому ми будемо писати про все, що впливає на життя, роботу та становище жінок у суспільстві.

Для кого

Для допитливих жінок, які цінують свою незалежність і прагнуть встигнути якомога більше. Ми розуміємо, що значить будувати кар’єру, вести господарство, працювати над стосунками, стежити за собою, планувати витрати, піклуватися про сім’ю, причому робити все це одночасно.

Хто робить

Редакцію Burning Hut очолила Тетяна Нікітіна. Раніше вона була шеф‑редактором а, де керувала комерційної редакцією і випустила спецпроекти про кибербуллинг і секти. Редактором стала Еліна Винокурова — колишній редактор Screenlifer і, можливо, єдина людина, яка може серйозно насолоджуватися переглядом чемпіонату світу з шахів. Соцмережі рулить тандем з досвідченого SMM-фахівця Ніни Буяновой і Наташі Астаф’євої, яка перейшла з SkillFactory, а у вільний час веде смішний блог про життя в Чехії. І, звичайно, команда талановитих авторів, без них нікуди.

Про що

На сайті буде шість ключових рубрик:

  • Заробляти — про кар’єрний ріст, баланс між роботою та особистим життям, особисті та сімейні фінанси і стосунки з колегами.
  • Витрачати — все про те, як витратити зароблене і не пошкодувати: поради щодо купівлі одягу, косметики, різних речей для будинку і не тільки.
  • Любити — про стосунки з партнером, батьками, дітьми, подругами та друзями.
  • Дивитися кіно, серіали, книги, ідеї для подорожей і все те, що надихає, піднімає настрій і спонукає до змін.
  • Знати — про актуальні соціальні та етичні питання, які стосуються прав та інтересів жінок.
  • Не хворіти — все про ментальне і фізичне здоров’я, жіночий організм і спосіб життя.

Де і коли

Прямо зараз за адресою burninghut.ru — ми вже чекаємо перших читачів!

Стежити за оновленнями можна в соцмережах: «ВКонтакте», Facebook, Instagram, Telegram, Pinterest, Twitter і «Яндекс.Дзен». Підписуйтесь ❤️

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *