90-річна пенсіонерка прикрашає будинки у селі, малюючи на них квіти

Чи бачили ви маленьку польську село, де кожен будинок покритий намальованими квітами? Вона настільки чудова, що здається місцем, де народжуються казки. Одна 90-річна мешканка міста Лука, що знаходиться в Чеській Республіці, має намір зробити своє рідне місто таким же чарівним.

У наших силах зробити світ навколо прекрасніше

Жінка проводить кожен весняний і літній сезон, прикрашаючи віконні і дверні рами будинків візерунками з дивовижним дизайном. Анежка (Агнес) Кашпаркова, у минулому працівник сільського господарства, перейняла це захоплення від жінки з іншого регіону, яка фактично робила те ж саме протягом декількох років.

Використовуючи контрастну синю фарбу і маленьку кисть, вона створює квіткові візерунки з безліччю деталей. Надихається жінка традиційними моравський (південно-чеськими) витворами мистецтва. Незважаючи на визнання як на регіональному, так і на мережевому рівні, вона насправді наполягає, що це просто для задоволення. «Я художник», – повідала вона чеським ЗМІ. – «Я просто насолоджуюся цим і хочу допомогти».

Вік насправді – це просто число, особливо коли мова йде про вашій уяві. Нижче ви можете побачити цю талановиту бабусю за роботою. Хотіли б ви, щоб вона використовувала ваш будинок в якості полотна для польоту фантазії?

Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик дівчині-блогеру і програв
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки
Слимаки бояться мою пекінську капусту. А все спасибі меленого перцю і гірчиці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *