90-річна Ніна Ургант нагадала, якою гарною була в молодості: фото

У вересні цього року Іван Ургант відсвяткував ювілей своєї бабусі, якій виповнилося 90 років. Артист опублікував пост з привітанням на своїй сторінці в «Instagram».

За оповіданням російського телеведучого, він запитав у неї, чи вона вбиратися в честь свята, на що був ніжно «посланий» нею.

Привітання для Ніни Ургант

Фолловери оцінили жарти знаменитостей і приєдналися до привітань. Протягом дня під постом з фотографією великої актриси було залишено більше шести тисяч коментарів з гарними побажаннями.

Вітчизняна артистка повністю присвятила себе акторській діяльності, а іноді навіть готова була пожертвувати сімейним щастям. Так, наприклад, її син пару років провів у інтернатах, так як його мати практично весь час проводила на репетиціях.

Але це не завадило великій актрисі зберегти хороші стосунки з Андрієм та Іваном. Більше того, чоловіки пішли по стопах зіркової мами і бабусі. А ось особисте щастя артистки практично не складалася. За словами Ніни Ургант, в молодості театр вона любила більше, ніж чоловіків.

Театральна кар’єра Ніни Ургант почалася з п’ятдесятих років, а потім вона знялася в кіно. Персонажі артистки були абсолютно різними, але вона завжди могла відчути кожен свій образ до найдрібніших деталей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *