9-річний Паша придумав оригінальний спосіб допомогти притулкам для тварин. Юний благодійник малює котів і собак, після чого продає картини

Кажуть, що про ступінь розвитку суспільства можна судити з того, як у ній ставляться до тварин. При вигляді 9-річного Павлика Абрамова з’являється надія на те, що у нашого суспільства все-таки є майбутнє. Що ж такого корисного для братів наших менших робить хлопчик?

Сумна передісторія

Деякий час тому у Паші Абрамова пропала собака. Як би хлопчик і його мама не намагалися, але так і не змогли знайти свого чотириногого друга. Паша дуже добре малює. Хлопчик вирішив намалювати портрет свого вихованця, щоб залишити про нього хоч якусь пам’ять. З тих пір Павло не випускає з рук пензель.

Мистецтво заради порятунку

Паша Абрамов просто обожнює тварин. Вони з мамою завжди намагаються допомагати притулку. І вони придумали вельми незвичний благодійний проект. Через соціальні мережі Паша дав оголошення про те, що малює портрети домашніх тварин. Але він не бере за це грошей. В якості плати за портрет свого вихованця людина зобов’язується зробити якесь пожертвування або купити продукти для собачого притулку.

Варто зазначити, що послуги юного художника користуються попитом. Як виявилося, чимало людей переймається долею безпритульних тварин. Дуже приємно усвідомлювати, що ще далеко не у всіх зачерствіли серця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *