88-річний дідусь поскаржився синові, що до нього приходив дивний незнайомець. Подивившись запис з камери спостереження, син негайно викликав поліцію

Літні люди зазвичай дуже вразливі і стають легкою здобиччю шахраїв. Останні спритно впливають на почуття пенсіонерів, домагаючись від них жалю і співчуття, а потім здійснюють різного роду грабежі. У подібній ситуації опинився Денніс Берч – бідний старий-інвалід з Лідса (Великобританія).

Жертва пограбування

Денніс живе один у своєму будинку і зазвичай проводить день за переглядом телевізора. Було літній час, тому він відкрив двері, щоб наповнився дім свіжим повітрям.

Іноді старого відвідують його діти. Нещодавно до нього приїхав син Пол, який часто перевіряє камери стеження, щоб дізнатися, що відбувалося в будинку.

Берч знаходиться в інвалідному кріслі і дуже старий, тому стає легкою здобиччю для шахраїв. Коли Підлога переглянув камери, то прийшов в жах від побаченого.

Якийсь незнайомець увійшов в будинок Денніса і ввічливо помахав йому, непомітно дістаючи з гаманця старого 6 доларів.

Берч, звичайно, нічого не помітив.

Родичі Денніса дуже стривожилися, дізнавшись, що безсоромний незнайомець скористався безпорадністю літньої людини.

Відео з камер спостереження було викладено у соціальні мережі і відразу здивувала публіку. На ньому видно, як людина веде ввічливу розмову зі старим, а потім бере його гаманець з грошима.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *