87-річний старий згадав про кохану і зайнявся пошуками: замість неї знайшов сина

87-річний пенсіонер Фернандо Толендалл вирішив відшукати колишню кохану. Вони познайомилися в 1960-му, кілька років зустрічалися, а розлучилися з-за якоїсь дрібниці. Чоловік прожив довге життя, але так і не зміг її забути. Все хотів знову побачити, але ніяк не наважувався.

Виявилося, що жінка померла зовсім недавно, але у неї залишився син по імені Луїс Курпан, який дуже схожий на Фернандо. Йому 65 років, і він живе в Порто Сегуро, штат Баїя, Бразилія.

Нагадування про минуле

Ось це новина! Фернандо нічого не знав про сина. Колишня любов нічого не говорила про вагітності, а після сварки вони жодного разу не бачилися. Їх роман тривав два роки. А потім він назавжди виїхав з міста.

Ех, якщо б він тільки знав!

Луїс Курпан виріс у прийомній сім’ї, мати віддала його відразу після народження. Нові батьки любили його, дали гарну освіту, зараз у нього успішний бізнес, дружина, діти. Але він завжди мріяв розшукати свого справжнього батька.

Тепер тільки разом!

Вони здали тест на ДНК, але всім і так зрозуміло, що вони рідня. Син як дві краплі схожий на Фернандо. Ці двоє виглядають неймовірно щасливими і тепер не розлучаються.

Луїс навіть взяв відпустку, щоб більше часу проводити з батьком. На вихідні запланована рибалка, а потім вони поїдуть подорожувати. Вони вирішили надолужити згаяне, адже стільки років не бачилися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *