800 учасників, тисячі роззяв: Чемпіонат з катання на санках у Норвегії

Для нас не вперше чути про те, що десь у світі влаштовуються футбольні, баскетбольні, волейбольні чемпіонати. Це досить поширені види спорту. Однак люди на цьому не зупиняються, адже у кожної людини може бути талант в чомусь іншому. Якщо ви не сильні в футболі, але відмінно катаєтеся на санках? Саме такі люди і прибувають в Норвегію. Мета Чемпіонату з катання на санках – підняти всім настрій не тільки особливими навичками, але й дивовижними костюмами.

Чемпіонат для душі

Серйозні зимові види спорту зазвичай змушують нас похвилюватися. А ось на Чемпіонаті з катання на санках глядачі надмірно веселяться. Ще більше задоволення отримують самі учасники цих незвичайних змагань.

Чемпіонат, що проходить на схилах селища Хурдал, збирає близько 800 учасників з усього світу і тисячі глядачів, яких приваблює костюмована зимова спортивна вечірка.

Хоча змагання проводяться в основному заради загального веселощів, деякі учасники ставляться до нього дуже серйозно і роблять все можливе, щоб перемогти. Отримують нагороди не тільки самі швидкі, але і ті, хто проявив креативність і вибрав самий незвичайний наряд.

Такі Чемпіонати зазвичай влаштовуються в середині лютого, але найближчий – відбудеться 8 лютого в Норвегії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *