8-річний хлопчик запустив повноцінний бізнес. Все це заради надихає мрії – купити будинок для мами

Не тільки батьки виконують всі мрії своїх дітей, але і діти готові піти на все, лише б виконати бажання батьків. Восьмирічний хлопчик відкрив свій власний бізнес, щоб купити своїй мамі будинок. Маленька пекарня у Фресно, Каліфорнія, належить Джалену Бейлі.

Шаронда, мама Джалена, зворушливою історією поділилася: “Я щаслива, що змогла виростити його самовідданою людиною.”

Кулінар і підприємець

Хлопчик – аж ніяк не новачок у кулінарії. Шаронда розповідає, що Джален почав піч вкусняшки з шести років, і з тих пір ні на крок не відходив від плити.

Джален пече торти, печиво, мафіни і пироги, які потім продає на власному сайті за невеликою ціною – від 5 до 15 доларів.

Мама, звичайно ж, допомогла йому узаконити бізнес і відкрити веб-сайт пекарні. Джален встиг зустрітися з місцевими бізнесменами і пекарями і організувати благодійні продажу випічки, гроші з яких підуть на підтримку безпритульних дітей.

Довгий шлях юного підприємця у бізнесі тільки починається. Сподіваємося, що йому вдасться розширити свою справу на всю країну і виконати мрію мами, купивши їй великий будинок. І, звичайно ж, у ньому повинна бути кухня, обставлена за останнім словом техніки – де ж ще Джален буде творити свої кулінарні шедеври?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *