7 років тому стартували продажі першого iPhone

29 червня 2007 року почалися продажі самого першого iPhone. Він назавжди змінив індустрію на «до» і «після» і саме завдяки йому смартфони стали такими популярними. Але 7 років тому, на самому початку свого шляху, все не здавалося таким вже приємним, адже Apple йшла на величезний ризик.

Незважаючи на це, iPhone став найуспішнішим продуктом компанії за всю історію. Досі він генерує більшу частину доходів Apple, а сама назва «айфон» стало прозивним:

7 років тому стартували продажі першого iPhone

Розробка такого революційного пристрою зайняла багато часу і забрала величезну кількість сил і ресурсів. Але результат того коштував. Лише через 3 роки після виходу iPhone, на ринку з’явився перший щодо адекватний конкурент мобільного «яблучної» платформі Android. Але що й казати, з iPhone було скопійовано трохи менше, ніж абсолютно все і порушення патентів досі є гарячих предметів судових спорів.

Зараз, дивлячись на перший iPhone і iPhone 5s, розумієш, який величезний шлях пройшли «яблучні» смартфони за ці роки. Напевно, жоден інший продукт на цьому ринку не зазнав таку кількість змін, зберігши при цьому дух самого першої, оригінальної моделі.

7 років тому стартували продажі першого iPhone

А яка модель iPhone була першою особисто у вас? Давайте ділитися своїми історіями в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *