62-річна жінка зважилася на кардинальну зміну зачіски: вона помолодшала мінімум на 10 років

Деякі дами у віці не вважають за потрібне багато уваги приділяти своїй зачісці. Особливо, якщо виходять на пенсію. Інші фарбують локони, але вибирають невідповідний колір. Як вчинити правильно, адже чим людина старше,тим йому важливіше йому мати приємну зовнішність.

Робота над помилками

Експериментувати ніколи не пізно. Тим більше сьогоднішній ринок косметичних засобів пропонує масу варіантів фарб для волосся. Вчимося виглядати молодше за допомогою декількох простих трюків.

62-річна жінка Мерилін стала виглядати набагато свіжіше, коли прийняла рішення змінити звичний колір фарби, якою вона фарбувала волосся. Це був глибокий чорний колір. Він надавав образу строгості, але і візуально додавав вік.

Більш світлий відтінок фарби в поєднанні з модною короткою стрижкою дозволив дамі повністю перетворитися. Тепер її шкіра стала виглядати яскравіше, очі – набагато виразніше.

Якщо знати деякі секрети, можна виглядати привабливо і елегантно в будь-якому віці. Старість – не привід відмовитися від косметики і красивих нарядів. Точніше сказати, в цьому віці вони навіть потрібніша.

Якщо не вдається самостійно підібрати вдалий колір фарби, можна скористатися допомогою професійних стилістів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *