61-річна жінка з першої спроби виконала складний трюк в дженге (відео)

Чи замислювалися ви коли-небудь, що будете робити у свій шістдесят один рік і де опинитеся в цьому житті? Якщо і так, навряд чи ви уявляли себе новою зіркою інтернету. Ця жінка теж не підозрювала, що зможе здивувати, і не мріяла про таке – вона просто зробила це! Це була звичайна гра дженга, і тут – чим же вона так вразила?

Унікальний трюк 61-річної жінки в дженге

Одним точним ударом шестидесятиоднолетняя Сьюзан Хоук вибила цеглинка з величезної вежі, ледь не вище неї самої, не пошкодивши конструкцію – а саме збереження цілої вежі є в грі умовою перемоги. Сталося це в звичайний день, коли члени її сім’ї і друзі зібралися для гри у дворі будинку Сьюзан в Емсі, в штаті Айова.

Жінка вразила всіх присутніх. Гігантська шатавшаяся вежа з цеглинок не тільки не впала, але і навіть не ворухнулась! Ніхто не очікував від Сьюзан подібного, адже раніше вона так не надходила. Про це розповів і її син, двадцятишестирічний Джозеф Хоук: «Вона вперше на наших очах це провернула. І всі були просто приголомшені». Та вже, погодьтеся, такий трюк вимагає майстерності.

Цікаво, чи це була лише удача або Сьюзан Хоук, жінка, яку знає тепер весь інтернет, розрахувала свій випад міліметрів?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *