6 спортивно-фруктових ігор від Google в честь Олімпіади

До відкриття Олімпійських ігор в Ріо залишився всього один день. Компанія Google в честь цієї події запустила цілу серію безкоштовних спортивних ігор для мобільних пристроїв під управлінням Android і iOS. Незважаючи на те, що змагатися в них будуть фрукти, загострення боротьби обіцяє бути неабияким.

Ми вже давно звикли до того, що Google періодично змінює вигляд свого логотипу (дадлі) на честь різних важливих подій та пам’ятних дат. Цього разу компанія вирішила порадувати нас відразу шістьма різними іграми на олімпійську тематику.

Щоб зіграти в ці ігри, необхідно виконати наступні дії:

  1. Відкрийте цю посилання на мобільному телефоні, щоб завантажити останню версію програми Google, якщо у вас не встановлено.
  2. Відкрийте програму.
  3. Щоб почати гру, натисніть на дудл.

У сьогоднішній грі нам пропонують з’ясувати, хто зможе швидше пробігти марафонську дистанцію, рятуючись від гігантського кавуна-вбивці.

6 спортивно-фруктових ігор від Google в честь Олімпіади 6 спортивно-фруктових ігор від Google в честь Олімпіади

В інших серіях цих фруктових змагань можна пограти в теніс з ананасами, поплавати в басейні, ухиляючись від кубиків льоду, обіграти в регбі команду зелених яблук і так далі. Загалом, все дуже весело, захоплююче і злегка шалено.

У кожній грі з олімпійського набору Google ведеться рахунок кращих досягнень, якими легко поділитися. Публікуйте в коментарях свої рекорди. Доведіть, що ви ті фрукти, а не якісь відморожені овочі!

На старт, увага, марш!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *