6-річний хлопчик застосовує яєчну шкаралупу з користю. Батьки пишаються

Дитина просить маму не викидати яєчну шкаралупу: він використовує її для вирощування рослин. 6-річний хлопчик з Аргентини придумав, як можна садити насіння овочів без нанесення шкоди природі. Так що ж він придумав?

І навіщо йому це?

Нещодавно мати дитини опублікувала в Twitter кілька фотографій, на яких зафіксувала сина, що займається екологічною діяльністю. Вона підписала їх наступним чином: «Кілька тижнів тому мій 6-річний син попросив мене не викидати шкаралупу від яєць. Нещодавно він використовував її для посадки насіння томатів і перцю, а вже сьогодні у нього налічується більше 60 саджанців».

Незабаром публікація матері поширилася не тільки по всій Аргентині, але і в багатьох інших країнах. Пост, опублікований в соціальній мережі 25 вересня 2019 року, вже зібрав понад 11 тисяч лайків, 4 тисячі коментарів і більше 160 тисяч ретвітів.

Головна ідея полягає в тому, що використання яєчної шкаралупи в якості контейнера для посадки насіння — дуже простий і екологічний варіант. Достатньо злегка натиснути на шкаралупу — і можна відправляти росток в землю. До всього іншого, шкаралупа є біорозкладаним матеріалом, на відміну від популярних формочок для саджанців, що виготовляються з пластику

Мама зізналася, що своєю публікацією хотіла підвищити обізнаність людей про існуючу проблему забруднення природи пластиком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *