6 надихаючих промов

Іноді наприкінці старого року і початок нового люди шукають для себе новий мотиватор, який підштовхнув б їх до звершення великих справ. Одними з таких мотиваторів на мою думку є промови великих людей. Людей, які досягли у своєму житті, які пережили великі втрати або хвороби, але при цьому не втратили смак до життя і волю.

Список очолює промова Стіва Джобса в Стэндфорском університеті в 2005 році. Ми її вже публікували, але вона настільки гарна, що я не можу пропустити її. Насолоджуйтеся.

І як же ми можемо залишити непоміченою мова Білла Гейтса?! Та ще й відразу після Стіва Джобса. Не так надихає, але теж є цікаві моменти. Всього 5 частин, я пропоную вам одну з них.

Далі хочу запропонувати вам мова Ренді Пауша, професора Карнэги Мелоні, автора бестселера «The Last Lecture: Really Achieving Your Childhood Dreams». Він виголосив цю промову вже будучи хворим. Йому діагностували рак підшлункової залози і дали термін 3-6 місяців. Коли він вимовляв цю промову, з моменту діагнозу минуло вже 9 місяців. На жаль, через 2 місяці він помер.

Мова Джоан Роулінг, автора книг про Гаррі Поттера, складається з декількох частин. Я вирішила зупинитися на другій частині.

Опра Унфри як завжди незрівнянна! У цієї жінки є чому повчитися.

І на солодке хочу запропонувати вам мова Ларрі Пейджа — співзасновник Google.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *