6 фактів про Windows 10, про які потрібно знати маководам

В той час, як Apple додає фінальні штрихи в OS X Yosemite, Microsoft презентувала Windows 10 — нову версію своєї ОС. На презентації компанія сказала, що ця версія ОС стане найдосконалішою і кращої системою і ми вибрали кілька фактів, які варто про неї знати.

Microsoft забула про цифру «9»

Логічно після Windows 8 випустити Windows 9? Так, але Microsoft думає по-іншому. Нова версія ОС називається Windows 10 і компанія не пояснила, куди поділася пропущена цифра.

Меню «Пуск» знову з нами

Одним з найбільших нарікань до Windows 8 стала відсутність кнопки «Пуск». На щастя, Microsoft вирішила повернути його в Windows 10. Більше того, тепер «Пуск» можна налаштовувати, змінювати розмір, додавати тайли, а також вводити в ньому консольні команди.

Windows 10 скопіювала функцію Expose

Нова функція в Windows 10 з точністю до останнього штриха копіює Expose з OS X.

Зміна вікна для вводу команд

6 фактів про Windows 10, про які потрібно знати маководам

Не знаю, чи часто ви користувалися командним рядком, однак Microsoft і її модернізувала. Тепер вона підтримує функцію вставки і отримала оновлений інтерфейс.

Windows 10 буде єдиною системою як для комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв

На презентації компанія сказала, що вони хочуть зробити уніфіковану систему для всіх пристроїв. Windows 10 буде виглядати практично ідентично на всіх діагоналях, починаючи смартфонами і закінчуючи десктопами. Також у всіх девайсів буде єдиний магазин додатків.

Windows 10 не з’явиться до виходу OS X 10.11

Так-так, ви не помилилися. До того часу, як Microsoft представить Windows 10, Apple вже випустила другу версію OS X Yosemite. Компанія планує випустити нову Windows до кінця 2015 року. І поки що невідомо, скільки буде коштувати нова ОС.

(via)

Що ви думаєте про нову ОС від Microsoft?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *