56 нових скрінсейверів Mountain Lion

56 нових скрінсейверів Mountain Lion

OS X Mountain Lion подарувала маководам масу цікавих і корисних особливостей. Однією з них можна вважати і обновившуюся базу скрінсейверів. Як повідомляє OS X Daily, Apple реалізувала чотири нових види заставок і 14 способів їх відображення. Таким чином, загальна кількість комбінацій становить 56 штук, кожна з яких, по суті, є окремий скрінсейвер.

Щоб вибрати одну з нових заставок, необхідно зайти в «Системні налаштування»(System Preferences)→«Робочий стіл і заставка»(Desktop & Screen Saver)→ вкладка «Заставка»(Screen Saver). При кліці на меню «Джерело» (Source) відкриється весь набір різноманітних знімків в чотирьох тематиках – National Geographic (тварини), Aerial (аерофотозйомка), Cosmos (космос) і Nature Patterns (природа).

56 нових скрінсейверів Mountain Lion

В Apple подбали і про 14 видах слайд-шоу, кожен з яких по-своєму відображає спектр обраних картинок на дисплеї комп’ютера. Вони можуть коливатися, перегортатися, збиратися і розкриватися як орігамі, відображати одночасно у вигляді фото-стіни і так далі. При бажанні переглянути всі способи демонстрації заставок в повноекранному режимі досить натиснути на обраній мініатюрі в лівій частині вікна налаштувань.

До речі, є можливість створювати свої власні скрінсейвери, вибираючи зображення з особистих альбомів з фотографіями. Єдиний мінус у тому, що в «Пуме» не можна транслювати зображення з Мережі (RSS стрічки або з фотохостингу Flickr), як це можна було робити в попередніх версіях OS X.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *