55-річний безпритульний потрапив в салон краси і перетворився в імпозантного чоловіка

Цей чоловік 25 років прожив на вулиці. У нього не було ні сім’ї, ні вдома. Він працював на неліцензійної парковці, і грошей, які він заробляв, вистачало тільки на самий необхідний мінімум: воду і дешеву їжу.

Хосе Антоніо – колишній електрик. Одного разу він втратив все, що мав і впав у апатію та депресію. Але його життя змінив один з його клієнтів на парковці, перукар за професією. Він відвіз Хосе в свій салон краси, зняв брудний одяг і замінив її чистою, а потім вирішив підстригти. Він обрізав довге сиве волосся й бороду, пофарбував їх в чорний.

Реакція чоловіка

Після цього, попередньо доповнивши образ аксесуарами і прикрасами, перукар повернув крісло і дав Хосе подивитися в дзеркало.

Реакція бездомного була дуже бурхливою і щирою. Він не міг стримувати емоції і навіть заплакав. “Боже мій, дивно, невже це правда я? Це ж зовсім інша людина. Якщо я комусь скажу, що це я, мені ніхто не повірить”.

Все це було знято на камеру і виклали в соціальній мережі, і відео вмить стало вірусним. Щастя, яке відображалося в той момент на обличчі Хосе, потрібно побачити.

Сподіваюся, що просто зміною зовнішності справа не закінчилася, і це стало поштовхом для ще більш масштабних змін в житті Хосе: до пошуку хорошої роботи, житла і сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *