53-річна Анастасія та 45-річний Юліан оформили стосунки через майже 30 років знайомства

Російські співаки, які були особливо популярні в 90-х, Анастасія і Юліан оформили шлюб офіційно. Про це у своєму “Инстаграме” написав А. Малахов. Анастасія і Юліан повідомили про свій намір ще грудня 2018 р.

Як все починалося

Стала їх весілля несподіванкою для шанувальників? Напевно, немає, так як вони співають дуетом вже більше 20 років і разом їздять на гастролі. Репортери давно вже говорили про те, що між Юліаном та Анастасією щось більше, ніж дружба. Але співаки ці домисли завжди спростовували, запевняючи, що ніякої романтики в їх відносинах немає.

У грудні, однак, з’явилася новина про те, що раніше Юліан подарував своїй партнерці по сцені будинок, тому що вона в результаті пожежі залишилась без житла.

Колишній чоловік співачки і за сумісництвом концертний директор, відмовляв її від цього кроку, але Анастасія вчинила так, як вважала за потрібне – вийшла заміж за Юліана. Хоча різниця у віці в них 8 років, вона старша.

Весілля

53-річна наречена до цього виходила заміж аж сім разів. Цей шлюб у неї восьмий. А ось її обранець одружений не був. На весіллі, яка була 30 березня, були присутні численні представники російського шоу-бізнесу.

Після урочистої церемонії одруження молодята і гості вирушили на банкет, який був організований у ресторані одного з московських готелів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *