50 кг меду з стелі: австралієць зняв з даху свого будинку колонію бджіл, заодно і поласував

Під дахом свого будинку австралієць з Брісбена виявив бджолину колонію, де було майже 50 кг меду! Бджолина колонія була просто величезна – близько 60 000 бджіл.

Бджоли під дахом

Власник будинку не знав, що разом з ним у будинку живе величезна бджолина сім’я, не чув, як вони гудуть під дахом. Він лише помічав, що по будинку часто літають бджоли і з часом їх ставало більше. Саме тоді він почав пошуки і виявив величезну бджолину колонію.

Австралієць був просто вражений, яку фантастичну роботу виконали бджоли, щоб створити такий вулик. З допомогою вакууму і тепловізійної камери він прибрав бджолиний вулик, а мед злив в банки.

Бджолину матку він посадив у банку, зібрав яйця і помістив бджіл під тимчасові вулики, щоб знайти їм новий будинок – віддати бджолярам.

Насправді в Брісбені це не перший випадок: вже кілька разів власники знаходили в своїх будинках бджолині колонії. Вчені пояснюють це тим, що в розпорядженні бджіл залишається все менше дерев, тому вони шукають собі будинок в стінах і дахах.

Навесні, коли бджіл в колонії стає дуже багато, частина з них залишає вулик і шукає нове місце для життя. У будинках вони знаходять ідеальні порожнини з невеликими входами, які бджоли можуть захищати, і вони досить великі, щоб у них помістився увесь рій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *