49-річний рудий з «Іванушек» поділився архівних фото часів своєї молодості

І ось рудий з «Іванушек» виглядає не так вже й молодо, адже йому вже виповнилося сорок дев’ять років. Тому, коли глядачі дивляться на те, як він грайливо стрибає на сцені під молодіжні пісні типу «Лялька Маша», це не викликає колишнього захвату, а таке бешкетництво соліста, яким вже наближається п’ятдесят років, викликає лише тільки смуток і жаль.

Фото з молодості

Андрій Григор’єв-Апполонов вирішив згадати трохи про те, як він виглядав в молодості, і на своїй сторінці у «Инстаграме» він виклав фото своєї юності. Зараз рудий з «Іванушек», як і раніше, сповнений сил, але виглядає зовсім інакше, так як видно і роки, і проблеми в особистому житті. І тепер зовнішність соліста групи вже не така чарівна.

Багато передплатників, порівнюючи сучасні фото і ті, які були зроблені в юні роки, рекомендують Андрію зайнятися своїм здоров’ям, так і фігурою теж. Незважаючи на те що на фото зірки в молодості на голові модний безлад, зате немає ні зайвих кілограмів, ні вікових зморшок, ні щетини.

Фото з зображенням рудого з «Іванушек» було зроблено в 2001 році. Прихильниці його творчості зізналися, що раніше були закохані саме в такого Андрія Григор’єва-І.апполонова, який в той час так сильно був схожий на Бона Джові і Міка Джаггера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *