40-річну маму та її 21-річну доньку приймають за сестер. Спробуйте з фото зрозуміти, хто де

Хто сказав, що в 40 жінка не може виглядати привабливо і зберігати молодість? Мешканка Ірландії Соня Магнье як раз нещодавно відзначила сороковий день народження. Однак цю жінку приймають за однолітку її дочки Рене, якій всього двадцять один рік.

Прості правила

За фотографіями цих жінок важко здогадатися, хто мати, а хто дочка.

Соня – блондинка. А у двадцятиоднорічної Рене чорне волосся. Соні подобається, коли їх з дочкою приймають за сестер чи подруг.

Можна подумати, що у сорокарічної жінки є особливі секрети, які дозволяють їй зберігати молодість. Однак це не так. Соня виглядає привабливо завдяки тому, що дотримується всім відомі, прості правила. Вона займається спортом, намагається не їсти шкідливих продуктів і доглядає за шкірою. Жінка три рази в тиждень відвідує тренажерний зал, приділяє час йоги, медитації. Соня регулярно робить доглядаючи процедури для шкіри, наприклад, мезотерапію. Вона стежить за питним режимом і тим, що їсть.

Сорокарічна ірландка виглядає молодо завдяки модному одязі. Соня воліє ходити по магазинах з дочкою Рене. Дівчина завжди допомагає мамі вибирати красиві наряди, які її молодять.

На цій фотографії можна побачити три покоління родини. На знімку зображені бабуся, мама і донька.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *