4 зачіски, які перетворять вас з сучасної дами в провінціалку

Існує твердження про те, що дівчину можна вивезти з села. Але навіть після цього вона залишиться селянкою. Сьогодні будь-яка представниця слабкої статі може зробити з себе справжню королеву стилю. Але для цього потрібно стежити за тенденціями моди. Провінціалку можуть видавати не тільки одяг і аксесуари, але і зачіска. Про які тенденції сьогодні варто забути, щоб не виглядати без смаку?

Хвіст з великим гумкою

Ця зачіска була популярна серед дівчат у 90-х роках і на початку 2000-х.

Тепер великі гумки виглядають без смаку і безглуздо. Це одна з 4 зачісок, які здатні перетворити будь-яку сучасну жінку в селянку. Сьогодні стилісти радять віддавати перевагу тонким еластичним резинкам пастельних тонів.

Зачіска з великими шпильками

Це зручний варіант для тих, хто збирається приймати ванну або робити прибирання. Але не варто виходити в світ з такою зачіскою.

Для довгого волосся сьогодні є багато інших стильних і красивих варіантів.

Локони і пряма чубчик

Це поєднання давно вийшло з моди.

Сьогодні жінки віддають перевагу повітряним і асиметричним варіантами. Поєднання щільною і прямий чубчик з локонами – гарантія того, що дівчину будуть вважати провінціалкою.

Локони, покриті лаком

Перукарі вже давно не використовують такий метод укладання.

У моду входить природність. Лак, який «склеює» кучері, робить зачіску позбавленою смаку. Краще віддавати перевагу легким повітряним локонам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *