4-річна дівчинка годувала ворон і подружилася з ними. Птахи обсипали свою благодійницю щедрими дарами

Дівчинка захоплювалася підгодовуванням ворон, гублячи їжу під час їжі. Це заняття подобалося дівчинці, вона раділа птахам день з дня, не замислюючись, якими можуть стати наслідки такої доброти. І ось настав час для відповідного жесту.

Відповідь птахів

З тієї пори, коли маленька Габбі подружилася з воронами і вперше погодувала одну з них, минуло вже чотири роки. Але і сьогодні вдячні птахи продовжують надавати їй знаки уваги. Вони приносять дбайливому дитині блискучі прикраси. На даний момент кількість подарунків вже вимірюється ящиками.

Вдячність

Крім підношень, птиці забезпечують супровід дівчинки. Вони летять за Габбі, коли та просто гуляє або йде в школу. Вони з батьком змайстрували для пернатих відвідувачів годівницю, щоб налагодити годування птахів.

Горді птахи

Але після створення годівниці горді птахи вирішили проявити характер. Вони стали неохоче брати їжу. Мабуть, з рук дівчинки їжа здається їм набагато смачніше. Плюс – можливість зайвий раз зустрітися зі своєю благодійницею.

Але, як згодом виявилося, голод зробив своє, і питання було успішно вирішено. Ворони зволили грати за правилами господарів житла. Тепер вони із задоволенням ласують зі своєї персональної годівниці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *