4-хвилинні інтервальні тренування з Шоном для всього тіла

Ці тренування ви навряд чи зможете виконувати вдома, якщо тільки ви не живете в приватному будинку або на першому поверсі, так як в них багато стрибків і навряд чи ви знайдете в квартирі щось досить високе і стійке для того, щоб витримати вагу вашого тіла.

Пропоную не травмувати сусідів, себе і свою меблі, а вийти на вулицю і насолодитися останніми теплими і сонячними днями. Ну що, и, пострибаємо?

4-хвилинні інтервальні тренування з Шоном для всього тіла

Отже, пропоную вам на вибір 2 інтервальні тренування. Новачки виконують ці 4 вправи один раз. Якщо ви відчуваєте в собі достатньо сил, можете спробувати виконати два підходи. Ну а у профі немає вибору — 3 підходи по 4 хвилини кожен

Відео №1

У першій вправі ви виконуєте 5 стрибків, потім 5 віджимань. Слідкуйте за ногами і виберіть для себе висоту, яку зможете взяти — геройство і травми тут будуть зайвими.

Відео №2

У другій вправі ви виконуєте 5 підкидань ніг вгору і 5 стрибків до рук. І будьте обережні, не закидайте ноги занадто високо, поки не навчитеся тримати баланс досить добре. Я так падала — боляче!

До речі, на відео BodyRock.TV тепер є таймер і кількість виконаних вправ, так що якщо ви займаєтеся будинку, не обов’язково мати під рукою таймер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *