32-дюймовий Mac з тачскріном 4K? Легко!

32-дюймовий Mac з тачскріном 4K? Легко!Стало відомо, що Sharp готує до випуску монітор з роздільною здатністю 4K і повноцінною підтримкою OS X. Гаджет, підключений до MacBook Pro, сфотографували журналісти Macotakara на виставці Ceatec Japan 2013.

Пристрій може похвалитися 32-дюймовим дисплеєм IGZO з сенсорною поверхнею і роздільною здатністю 4K. Роздільна здатність панелі складає 3840×2160 пікселів, що в чотири рази перевищує Full HD. Крім того, дисплей виконаний з резонансної технології IGZO, яку аналітики вперто приписують майбутнім моделям iPhone, але Apple не поспішає її використовувати. Вона забезпечує відмінну передачу кольору і широкі кути огляду, при цьому рамки навколо дисплея можна звести до мінімуму. Підтримується сенсорне управління за допомогою пальців або спеціального пера.

Також гаджет має стереофонічні динаміки потужністю по 2 Вт, роз’єм DisplayPort, два інтерфейси HDMI, а також 3,5-міліметровий аудіороз’єм. Габарити дисплея немаленькі — 750×390-575×207-493 мм (з підставкою), вага — 16 кг Мабуть, найцікавіше, що дисплей буде повністю підтримувати OS X. Здійснити це можна буде за допомогою спеціальних драйверів, які стануть доступні у вигляді окремо завантаження пакета, відразу після виходу монітора в продаж. На мій погляд, це відмінний інструмент для фотографів і дизайнерів, яких приверне не тільки один з кращих дисплеїв на ринку, але і нативна підтримка OS X. Придбати гаджет можна буде вже цієї осені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *