300 свиней в якості приданого: китаєць запропонував таку винагороду тому, хто візьме його дочку в дружини

300 свиней… Саме таке придане підготував фермер, який проживає в одній з провінцій Китаю, для того, хто візьме в дружини його дочку. Можливо, така пропозиція виглядає дещо дивним, проте сім’ї вона здається єдиним можливим варіантом.

Чжань Чжіюань — 24-х річна дівчина, яка закінчила навчання в університеті, але не залишилася в місті, а повернулася в село, щоб допомагати своїм батькам.

Її сім’я володіє свинофермою, де міститься близько 2 000 тварин. Кожен день Чжань працює на знос. Серед її обов’язків – годівля свиней, прибирання свинарників, продаж м’яса на ринку.

Чому батько хоче швидше видати дочку заміж

Дівчина каже, що її сім’я проти того, щоб вона працювала на фермі. На їх думку, людина з вищою освітою повинна жити в місті і працювати в престижній компанії. Сама Чжань таких суджень не поділяє. Вона каже, що не бачить нічого образливого і негідної в роботі на фермі. Крім того, вона стверджує, що застосовує тут ті знання, які отримала в університеті.

Фермер-китаєць глибоко засмучений рішенням своєї дочки, однак вплинути на неї він не може. З цієї причини він вирішив піти іншим шляхом. Зараз він пропонує в якості приданого дочки 300 свиней зі своєї ферми, однак наречений повинен сприяти переїзду Чжань з провінції в місто.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *