3 року тому хлопчик здивував світ своєю шевелюрою. Як він виглядає сьогодні (фото)

Рідко зустрічаються новонароджені з густими і пишними волоссям. Маленький Джуніор, який народився в Англії, здивував усіх. Хлопчина з’явився на світ з густими, об’ємними темним волоссям. Медичний персонал пологового будинку, родичі і друзі дуже здивувалися.

Ведмежа

Прізвисько Ведмежа малюк отримав з-за своєї зачіски. Челсі – так звуть маму малюка – розповідає про проблеми з зачіскою Джуніора. Волосся малюка доводилося сушити феном, настільки густою і щільною виявилася шевелюра.

“Я не думала, що у Джуніора такі волосся, поки не довелося вперше мити їх”, – згадує Челсі. Дитина спокійно переносив клопоти, пов’язані з шевелюрою, без проблем дозволяв сушити волосся.

Минав час, наш маленький герой підростав і звертав на себе увагу оточуючих. До мамі і малюкові підходили на вулиці, захоплювалися зачіскою хлопчика. Деякі просили дозволу доторкнутися до волосся дитини. Джуніор милостиво дозволяв доторкнутися до себе, посміхаючись у весь рот.

Минуло три роки. За цей час Челсі підстригла свого чарівного синочка. Волосся втратили особливу привабливість, проте Джуніор залишився таким же милим, усміхненим хлопчиком.

На фото видно, що шевелюра раніше густа, хоча куди коротше, ніж раніше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *